Nohejbalový turnaj o pohár města Hrotovice
Profilovka
22. 05. 2024.
800

HROTOVICE - V sobotu 11. května se uskutečnil v Hrotovicích 2. ročník nohejbalového turnaje o pohár města Hrotovice. Letos se turnaj konal za velmi příznivých klimatických podmínek. Na víceúčelovém hřišti pořadatelé přivítali celkem 12 družstev z Hrotovic i okolí. Hrálo se ve dvou skupinách na dvou hřištích systémem každý s každým ve skupině a potom klasicky vyřazovacím způsobem v pavouku již mezi skupinami. K vidění byl opravdu velmi kvalitní nohejbal a diváci, kteří průběžně po celý den korzovali areálem, si přišli na své. Nejstaršímu hráči bylo 68 let a hrál za vítězné družstvo.

Pořadí týmů na prvních třech místech bylo následující: 1. místo Hasiči Hrotovice, 2. místo Dva a Topol a na 3.místě skončili Cafini. Po  celý den bylo v areálu bohaté občerstvení a turnaj byl jednou z akcí v rámci oslav 30. výročí jmenování Hrotovic městem. Vítězové byli sice jmenováni, ale tím hlavním vítězem se stal sport, nohejbal a celodenní setkávání lidí všech věkových kategorií, a to je asi to nejcennější na celé této akci.

Foto a text: Pavel Cafourek